Noteikumi

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA Elizante, reģistrācijas numurs 40203303019, juridiskā adrese Zemgales iela 6, Jēkabpils, LV-5201 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.   

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur mājas lapu www.sheilla.lv , norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus:

 

  1. izmantojot Latvijas Republikas banku linkus  – Swedbank, SEB, Nordea, Citadele, kas tiek veikti caur maksājumu apstrādātāju Maksekeskus AS, tādēļ maksājums tiek veikts ārpus Interneta veikala vides, drošā maksājumu vidē ko nodrošina  Maksekeskus AS,  norēķinu valūta ir Eiro.
  2. apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta,  norēķinu valūta ir Eiro.

 Pārdevējs nodrošina preču piegādi 7 darba dienu laikā, kopš ir saņemta apmaksa par preci. Preces saņemšanas vai piegādes veidu Pircējs izvēlās veicot pasūtījumu un apmaksājot to. Internetveikals www.sheilla.lv piedāvā sekojošus piegādes veidus:

  1. Omniva – sūtījumu termināli-pakomāti.  Ar pakomātu adresēm var iepazīties šeit>> Pasūtījuma piegādes periods: no 2 līdz 7 darba dienām no pasūtījuma apmaksas brīža.
  2. DPD PICKUP – sūtījumu termināli-pakomāti, kuri atrodas pie tirdzniecības centriem un citās vietās. Ar pakomātu adresēm var iepazīties šeit>> Pasūtījuma piegādes periods: no 2 līdz 7 darba dienām no pasūtījuma apmaksas brīža.
  3. Piegāde ar kurjeru līdz durvīm. Pakalpojums pieejams Jēkabpils pilsētas robežās. Pasūtījuma piegādes periods: 1-2 darba dienas.

 Par piegādes izmaksām sīkāka informācija atrodama sadaļā Piegāde.

 Atlaižu kuponu kodi

 Atlaižu kuponu kods sniedz atlaidi no kopējās pirkuma summas. Kuponu kodi var sniegt šāda veida atlaides:

  1. kods, kas sniedz procentuālu atlaidi;
  2. kods, kas sniedz konkrētas summas atlaidi.

Atlaižu kuponu kodus, kampaņu laikā var iegūt internetveikala vietnē www.sheilla.lv, sociālajos tīklos Facebook un Instagram, saņemt e-pastā vai SMS, kā arī kampaņās interneta vidē. 

Atlaižu kodu var izmantot iepērkoties interneta veikalā sheilla.lv, to ievadot pirms pasūtījuma noformēšanas, kodiem paredzētajā vietā - Atlaides kods un nospiežot pogu ''Iesniegt''. 

Atlaides kuponi nesummējas un tie netiek apmainīti pret naudu.  Atlaižu kuponu kodi ir derīgi līdz norādītajam datumam.

 Atteikuma tiesības

Ja pasūtījums netiek apmaksāts 1 darba dienas laikā, Pārdevējam ir tiesības uzskatīt, ka pasūtījums ir atcelts.

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz e pasta adresi sheillaclothing@gmail.com.  Atteikuma vēstulē jānorāda pasūtījuma numurs un klienta e-pasts, kas tika reģistrēts pasūtījuma brīdī. Pārdevējs divu darba dienu laikā atbildē nosūtīs atteikuma veidlapu, kas pircējam ir jāaizpilda 5 kalendāro dienu laikā no nosūtīšanas brīža. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot vai nosūtīt preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pasūtītai precei ir bojāta vai noņemta papīra etiķete.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

 PREČU MAIŅA

Iegādāto preci var apmainīt pret identisku, tikai citā izmērā vai krāsā, ja precei ir saglabātas oriģinālās etiķetes un iepakojums. Preces apmaiņa tiek veikta pēc sākotnēji pasūtītās preces atgriešanas. Visus izdevums, kas saistīti ar preces maiņu, sedz pircējs.