Atgriešana un apmaiņa

 Atteikuma tiesības

Ja pasūtījums netiek apmaksāts 1 darba dienas laikā, Pārdevējam ir tiesības uzskatīt, ka pasūtījums ir atcelts.

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz e pasta adresi sheillaclothing@gmail.com.  Atteikuma vēstulē jānorāda pasūtījuma numurs un klienta e-pasts, kas tika reģistrēts pasūtījuma brīdī. Pārdevējs divu darba dienu laikā atbildē nosūtīs atteikuma veidlapu, kas pircējam ir jāaizpilda 5 kalendāro dienu laikā no nosūtīšanas brīža. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot vai nosūtīt preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pasūtītai precei ir bojāta vai noņemta papīra etiķete.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

 PREČU MAIŅA

Iegādāto preci var apmainīt pret identisku, tikai citā izmērā vai krāsā, ja precei ir saglabātas oriģinālās etiķetes un iepakojums. Preces apmaiņa tiek veikta pēc sākotnēji pasūtītās preces atgriešanas. Visus izdevums, kas saistīti ar preces maiņu, sedz pircējs.