5 ieteikumi kā ģērbties karstā laikā

5 ieteikumi kā ģērbties karstā laikā

Dienās kad ārā kļūt tik karsts,  un Tev šķiet, ka karstāk vairs nevar būt, arī ģērbšanas nereti ir izaicinājums. Esam sagatavojuši 5 ļoti vienkāršus ieteikumus, kas būs pa spēkam katram, lai pareizāk izvēlētos garderobi karstam laikam.

  1. Izvēlies apģērbu, kas izgatavots no elpojošiem materiāliem, piemēram, lina vai kokvilnas.

Ideāli, ja visas vasaras kleitas, krekli un blūzes, bikses, šorti un svārki ir no kokvilnas, kas labi vada ķermeņa temperatūru un neizraisa papildus svīšanu, kā arī ir viegli kopjams materiāls, taču arī lina kreklkleita, būs labs variants kā vasaras kleita.

  1. Pieturies pie gaišas krāsasapģērba, piemēram, balta vai pasteļtoņu, kas absorbēs mazāk saules, nekā tumšākas krāsas apģērbs.

Izvēloties sieviesu apgerbu karstam laikam, noteikti ir jāatsakās no tumšām krāsām. Mazā melnā kleitiņa, lai paliek vēsākam laikam vai kādam vakara pasākumam, ikdienai karstā laikā, tomēr izvēlies baltu vai pasteļtoņu apģērbu.

 

  1. Izvēlies brīvākus griezumus, lai izveidotu gaisa slāni starp sevi un apģērbu.

Meklē A-silueta piegriezuma kleitas, kas ir brīvi krītošas uz leju no krūšu daļas, starp citu, šis modelis lieliski izskatīsies ari plus size kleitas nēsātājai. Tāpat arī brīvā laika kleita, būs laba izvēle tveicīgā laikā. Vari izvēlēties arī gaišas krāsas, plata griezuma bikses, kas šajā sezonā ir ļoti aktuālas un pievelc klāt brīvu kreklu, kuru vari sasiet viduklī.

  1. Izvairies no apģērba, kas pilnībā izgatavots no poliestera, neilona vai zīda.

Sieviesu apgerbi, kas izgatavoti no poliestera, neilona vai pat zīda, varbūt izskatās arī skaisti un stilīgi, taču tie nav elpojoši materiāli. Tie izraisīs vēl papildus svīšanu, kas karstā laikā jau tā pat brīžiem ir neizbēgama.

  1. Neslāņo apģērbu.

Lai arī apģērba slāņi ir viens no šī brīža garderobes trendiem, karstā tveice nav īstais laiks izmantot šo metodi. Izvēlaties labāk Midi garuma kleitu, kas izgatavota no kokvilnas materiāla, vai kādu garo vasaras kleitu, kas ir brīvi krītoša piegriezuma.

Atpakaļ uz blogu